Бєлявський Андрій Павлович / Bieliavskyi Andrii Pavlovych

 
Ім'я:Бєлявський Андрій Павлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:БПС ДГУ УМВС України в Луганській області; інспектор ПС
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-03-20
Склад корупційного правопорушення:Зловживанні владою, тобто навмисному в інших особистих інтересах, використанні посадовою особою влади й службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі і інтересам громадян, а також державним інтересам у вигляді підриву авторитету й престижу органів міліції України, вчинене працівником правоохоронного органа; та у внесенні посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, складання свідомо неправильних офіційних документів, службове підроблення
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1. ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання Бєлявському Андрію Павловичу у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади, пов'язані з функціями представника влади строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України засудженого Бєлявського Андрія Павловича звільнити від відбування основного покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з випробним терміном на 1 (один) рік, зобов'язавши його, на підставі ст. 76 КК України, протягом 1 (одного) року не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи; повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, навчання; періодично з’являтися для реєстрації в органі кримінально-виконавчої системи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок