Біла Катерина Андріївна / Bila Kateryna Andriivna

 
Ім'я:Біла Катерина Андріївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:"Центральна клінічна лікарня № 4 по Заводському району"; врач-інтерн
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2011-10-24
Номер судового рішення:
3-2282/11
Склад корупційного правопорушення:11 жовтня 2011 року Біла К.А. працюючи лікарем-інтерном, до компетенції якої входило питання видачі листка непрацездатності, у своєму службовому кабінеті, розташованому в КУ "Центральна клінічна лікарня № 4 по Заводському району", використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди, у зв'язку з прийняттям обіцянки та пропозиції такої вигоди для себе, без наявності фактичного захворювання и проходження медичного огляду підписала та видала листок непрацездатності серіі АВА № 731402 від 11.10.2011 року громадянину Жидкову О.В. за винагороду 200 гривен, яку вона отримала від Жидкова О.В.
Вид покарання (стягнення):Стягнення у вигляді штрафу в доход держави (р/р 31117106700006, отримувач держбюджет Заводського району, банк отримувач ГУДКУ в Запорізькій області, МФО 813015, код платежу 21081100, ЄДРПОУ 34677136, р/р 31119106700004 в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень 00 копийок.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок