Біланів Василь Ярославович / Bilaniv Vasyl Yaroslavovych

 
Ім'я:Біланів Василь Ярославович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:не працює
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-10-20
Номер судового рішення:
3-365/11
Склад корупційного правопорушення:Біланів В. Я. надав службовій особі - інспектору відділу Державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території Брусилівського району та автомобільної технічної інспекції смт. Брусилів Сильчуку С. С., який виконував службові обов'язки по організації контролю за додержанням законів, інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху, виявлення та припинення фактів порушення безпеки дорожнього руху, а також виявлення причин і умов, що сприяють їх вчиненню, надав неправомірну вигоду безпосередньо у вигляді грошових коштів в розмірі 100 гривень, що не перевищує 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян(850 гривень). Кошти в сумі 100 гривень які знаходяться на депозитному рахунку Брусилівського РВ УМВС в Житомирській області перерахувати в дохід держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок