Білас Ігор Степанович / Bilas Ihor Stepanovych

 
Ім'я:Білас Ігор Степанович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Золочівська районна санепідстанція; головний санітарний лікар Золочівського району-головний лікар Золочівської районної санепідстанції
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-7. Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів
Дата судового рішення:2012-07-09
Склад корупційного правопорушення:Білас І.С., перебуваючи на посаді головного державного санітарного лікаря Золочівського району –головного лікаря державного закладу "Золочівська районна санітарно-епідеміологічна станція”, будучи посадовою особою органу державної влади, уповноваженою на виконання функцій держави та відповідно до п.п.1 п.1 ч.1 ст.4 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції” є суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушив вимоги ч.1 ст.14 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції” від 07.04.2011 року, зокрема не вжив заходів щодо недопущення конфлікту інтересів і невідкладно не повідомив безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів, а саме, що завідуюча лабораторії Золочівської райСЕС Білас О.О. є його дружиною, що вплинуло на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час видання наказів про преміювання та встановлення доплат до заробітної плати працівникам Золочівська райСЕС.
Вид покарання (стягнення):Визнати Біласа Ігоря Степановича винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП, та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 гривень в дохід держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок