Більчак В'ячеслав Ярославович / Bilchak V'iacheslav Yaroslavovych

 
Ім'я:Більчак В'ячеслав Ярославович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-11-09
Номер судового рішення:
3-920/2011
Склад корупційного правопорушення:Більчак В.Я. вчинив порушення п.4 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»щодо заборони одержання службовими особами, зазначеними у пунктах 1-2 частини першої цієї статті (до яких належить військовий комісар Городоцько-Ярмолинецького ОРВК підполковник Смаль О.М.), неправомірної вигоди від фізичних осіб у розмірі, що не перевищує п»яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-3 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Визнати Більчака В»ячеслава Ярославовича винним у вчиненні порушення п.4 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»щодо заборони одержання службовими особами, зазначеними у пунктах 1-2 частини першої цієї статті неправомірної вигоди від фізичних осіб у розмірі, що не перевищує п»яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян та у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-3 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі п»тдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян –850 грн. Вилучені у Більчака В»ячеслава Ярославовича кошти в сумі 200 грн., передати у власність держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок