Білей Василь Васильович / Bilei Vasyl Vasylovych

 
Ім'я:Білей Василь Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:майстер лісу
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2011-09-08
Номер судового рішення:
1-152/2011
Склад корупційного правопорушення:Білей В.В., займаючи посаду майстра лісу, будучи службовою особою, 05 квітня 2011 року, знаходячись в с.Родниківка 109 “а” Свалявського району в кафе “Рідний Плай” біля 21 год. одержав від Когут Валерія Володимировича хабар в сумі 1200 гривень за отримання дозволу на вирубку в обході №2 лісодільниці №1 кварталі №4 деревини породи бук у кількості 30 метрів кубічних та не складання на нього акту про лісопорушення та притягнення його до відповідальності.
Вид покарання (стягнення):За ст.368 ч.1 КК України призначити покарання у виді позбавлення волі строком два роки з позбавленням права обіймати посаду майстра лісу строком один рік. На підставі ст.75 КК України, від відбування покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком один рік та з покладенням відповідно до ст.76 КК України обов”язку не виїзжати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок