Білець Анатолій Петрович / Bilets Anatolii Petrovych

 
Ім'я:Білець Анатолій Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:вище професійне училище №22; заступник директора з навчально-виробничої роботи
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2014-02-25
Номер судового рішення:42889294
Склад корупційного правопорушення:Одержання хабара
Вид покарання (стягнення):Вирок Сарненського районного суду від 21 листопада 2014 року відносно обвинуваченого Більця Анатолія Петровича в частині призначення покарання без спеціальної конфіскації скасувати. Призначити Більцю Анатолію Петровичу покарання: за ч.4 ст.368 КК України 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на 2 роки 6 місяців із спеціальною конфіскацією майна – грошових коштів в сумі 2000грн. в доход держави; за ч.3 ст.368, ст.69 КК України 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням адміністративно-господарськихта організаційно-розпорядчих функцій на 2 роки із спеціальної конфіскації грошових коштів в сумі 1000грн.; за ч.1 ст.366 КК України 2 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на 2 роки; за ч.1 ст.263 КК України 3 роки позбавлення волі. На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити 5 років позбавленням волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком 2 роки 6 місяців із спеціальною конфіскацією грошових коштів як неправомірної вигоди в сумі 3000грн.. в доход держави. На підставі ст.75 КК України звільнити Більця А.П. від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки. На підставі п.2,3,4 ст.76 КК України покласти на Більця А.П. обов’язки не виїжджати за межі України без дозволу органу КВІ, повідомляти органи КВІ про зміну місця проживання, роботи та періодично з’являтись для реєстрації в органи КВІ. В решті цей вирок залишити без зміни.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок