Білецький Сергій Васильович / Biletskyi Serhii Vasylovych

 
Ім'я:Білецький Сергій Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 15 2 , ч. 4 ст. 27, ст. 369, ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 309 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2012-02-27
Склад корупційного правопорушення:Підбурення до замаху на надання хабара; таємне викрадення чужого майна ( крадіжка ), вчинене за попередньою змовою групою осіб; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань остаточну міру покарання підсудному Білецькому С.В. визначити у вигляді 2 років 8 місяців обмеження волі .На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Білецького С.В. від відбування призначеного дійсним вироком покарання з випробуванням, визначивши іспитовий строк тривалістю два ( два) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок