Білецький Василь Миколайович / Biletskyi Vasyl Mykolaiovych

 
Ім'я:Білецький Василь Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Туличівська сільська рада; сільський голова
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2012-03-19
Номер судового рішення:
316/185/12
Склад корупційного правопорушення:Білецький В.М., перебуваючи з 17 листопада 2010 року на посаді Туличівського сільського голови Турійського району Волинської області, будучи посадовою особою місцевого самоврядування 4 категорії 7 рангу та згідно з пп.в п.1 ч.1 ст.4 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, впродовж періоду з 01 липня 2011 року до 14 лютого 2012 року займався підприємницькою діяльністю в складі фермерського господарства “Сальвія”, розташованого за адресою с.Радовичі Турійського району Волинської області, зареєстрованого 23 вересня 1996 року Турійською районною державною адміністрацією Волинської області, як його засновник та член і отримав від такої діяльності дохід в сумі 100.00 грн. в результаті розподілу чистого прибутку фермерського господарства “Сальвія” за період з 01 липня 2011 року до 01 лютого 2012 року між його членами й тим самим порушив встановлене п.1 ч.1 ст.7 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” обмеження щодо зайняття підприємницькою діяльністю та вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст.1724 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Білецького Василя Миколайовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1724 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 850.00 (вісімсот п’ятдесят гривень 00 копійок) з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності в сумі 100.00 (сто гривень 00 копійок).

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок