Білодід Микола Іванович / Bilodid Mykola Ivanovych

 
Ім'я:Білодід Микола Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування; директор
Статті кодексів:КК України: 191 ч.2 КК України
Дата судового рішення:2012-02-16
Номер судового рішення:
1-1/2012
Склад корупційного правопорушення:Привласнення коштів шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Визнати Білодіда Миколу Івановича винним за ст.191 ч.2 КК України і призначити йому – 1 (один) рік 6 (шість) місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади керівника підприємства, установи чи організації строком на 2 (два) роки. На підставі п. "г” ст. 1 Закону України "Про амністію” від 08.07.2011р. засудженого Білодіда Миколу Івановича звільнити від відбування призначеного йому вироком суду покарання у зв”язку з актом амністії.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок