Білоус В'ячеслав Миколайович / Bilous V'iacheslav Mykolaiovych

 
Ім'я:Білоус В'ячеслав Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «ТНК «Слайден»; засновник підприємства
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-09-30
Номер судового рішення:
1-339/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Призначити покарання: по ч.1 ст.205 КК України призначити покарання у вигляді двох років обмеження волі; за ч.2 ст.28, ч.1 ст.364 КК України призначити покарання у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права займатися фінансово-господарською діяльністю строком на один рік; за ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України призначити покарання у вигляді одного року обмеження волі з позбавленням права займатися фінансово-господарською діяльністю строком на один рік. На підставі ст.70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань визначити Білоуса В.Н. остаточно покарання у вигляді обмеження волі строком на два роки з позбавленням права займатися фінансово-господарською діяльністю строком на один рік. Згідно ст.75 КК України Білоуса В.Н. в частині обмеження волі від відбування покарання звільнити і встановити випробувальний термін два роки. Запобіжний захід залишити без змін - підписку про невиїзд до вступу вироку в законну силу.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок