Білоусов Генадій Віталійович / Bilousov Henadii Vitaliiovych

 
Ім'я:Білоусов Генадій Віталійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Не працює
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-09-13
Номер судового рішення:
3-2562/11
Склад корупційного правопорушення:31.08.2011 року гр.Білоусов Г.В., керуючи автомобілем "Фіат Дукато", н.з. 73104 ВВ, по вул. Толстого, 5 в м. Бердичеві, порушив вимоги дорожнього знаку 3.34 ПДР України, за що передбачена відповідальність згідно ч. 1 ст.122 КУпАП. Дане правопорушення було виявлено працівниками ДПС ВДАІ м. Бердичева. Під час складання протоколу про адміністративне правопорушення, з метою уникнення від адміністративної відповідальності за вчинене, Білоусов Г.В., знаходячись в службовому автомобілі працівників ДПС ВДАІ м. Бердичева за вищевказаною адресою, запропонував інспектору ДПС ВДАІ м. Бердичева старшому лейтенанту Голованю О.С. грошову винагороду у розмірі 40 грн. за не притягнення його до адміністративної відповідальності. Своїми умисними діями, які виразились в пропозиції надання службовій особі неправомірної вигоди безпосередньо, що не перевищує п"яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, Білоусов Г.В. вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-3 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Стягнення у виді адміністративного штрафу в розмірі 850 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок