Білозеров Геннадій Васильович / Bilozerov Hennadii Vasylovych

 
Ім'я:Білозеров Геннадій Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Кіровоградське МВ УМВС України в Кіровоградській області; інспектор відділення охорони громадського порядку міліції громадської безпеки
Статті кодексів:КК України: 262 2 КК України;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-05-31
Номер судового рішення:
1109/3456/12
Склад корупційного правопорушення:Привласнення вогнепальної зброї, бойових припасів, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; привласнення вогнепальної зброї, бойових припасів, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Білозерову Геннадію Васильовичу за сукупністю злочинів остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням на 3 роки права обіймати посади в правоохоронних органах, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України Білозерова Геннадія Васильовича звільнити від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі, якщо він на протязі іспитового строку тривалістю 2 роки та 6 місяців не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок