Білий Анатолій Фролович / Bilyi Anatolii Frolovych

 
Ім'я:Білий Анатолій Фролович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Дмитрівська сільська рада; сільський голова
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-11-27
Склад корупційного правопорушення:Білий Анатолій Фролович, працюючи на посаді сільського голови Дмитрівської сільської ради Великописарівського району Сумської області, тобто посадовою особою органу місцевого самоврядування, 7 рангу в межах 4 категорії посад, використав свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди 13 червня 2012 року реалізував належну співвласникам майнових паїв частину кран-балки у вигляді металевого швелеру гр. Семененку А.В., отримавши кошти в сумі 4000 гривень, чим порушив обмеження щодо використання службового становища, передбаченого ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», чим скоїв правопорушення, передбачене ст. 172-2 ч. 2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Білого Анатолія Фроловича визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-2 ч. 2 КУпАП та накласти стягнення у виді штрафу в сумі 2550 гривень на користь держави з конфіскацією неправомірно отриманих коштів в сумі 4000 гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок