Бірук Анатолій Антонович / Biruk Anatolii Antonovych

 
Ім'я:Бірук Анатолій Антонович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:військовий комісар Рожищенського РВК Волинської області
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-09-20
Склад корупційного правопорушення:Бірук А.А. будучи військовою службовою особою – військовим комісаром Рожищенського РВК Волинської області, 3 жовтня 2011 року о 16 годині, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби, в порушення ст. 68 Конституції України, ст. ст. 10, 25 Закону України «Про державну службу», Положення «Про військові комісаріати», затвердженого постановою КМ України від 26.09.01 р. №1235, ст. ст. 11, 16 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, ст. 4 Дисциплінарного Статуту Збройних Сил України, а також службових обов’язків за невиконання дій, пов’язаних з викликом Носко В.В. 03.10.11 р. на призовну комісію та постановкою його восени 2011 року на військовий облік, та за видачу приписного посвідчення Носко В.В., у своєму службовому кабінеті Рожищанського РВК одержав від Носка В.В. хабар у вигляді грошових коштів у розмірі 200 (двісті) доларів США, що станом на 03.10.11 р. у національній валюті становило 1 594 грн. 54 коп. Крім того, він же, будучи військовою службовою особою – військовим комісаром Рожищенського РВК Волинської області, у своєму службовому кабінеті Рожищенського РВК Волинської області, власноруч склав завідомо неправдивий офіційний документ – посвідчення №17 про приписку до призовної дільниці на ім’я призовника Носко В.В. (складання та видача якого призовникам передбачена ст. 14 Закону України "Про військовий обов’язок та військову службу"), у якому зазначив, що вказаний громадянин 2 березня 2011 року нібито прийнятий на облік призовників, приписаних до призовної дільниці Рожищенського РВК Волинської області, що не відповідало дійсності, оскільки на час оформлення вказаного документу військово-призовною комісією Рожищенського РВК питання про взяття на облік Носка В.В., як призовника, не розглядалось та рішення з цього приводу не приймалося. Вказаний завідомо неправдивий офіційний документ Бірук А.А. підписав, завірив свій підпис гербовою печаткою Рожищенського РВК Волинської області та видав його громадянину Носку В.В.
Вид покарання (стягнення):Вироком Ковельського міськрайонного суду від 04 липня 2013 року, засуджено:за ч. 1 ст. 366 КК України до штрафу в розмірі сто неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих обов’язків при здійсненні призову на військову службу строком на 1 рік; за ч. 1 ст. 368 КК України до штрафу в розмірі п’ятсот п’ятдесят неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 9350 грн. 00 коп. з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих обов’язків при здійсненні призову на військову службу строком на 1 рік. Остаточне покарання Біруку Анатолію Антоновичу призначено на підставі ст. ст. 70, 72 КК України за сукупністю злочинів, шляхом повного складання призначених покарань у виді штрафу в сумі 11050 грн. 00 коп. з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих обов’язків при здійсненні призову на військову службу строком на 2 роки. Апеляційний суд Волинської області ухвалив: вирок Ковельського міськрайонного суду від 04 липня 2013 року щодо Бірука Анатолія Антоновича змінити, виключивши з його мотивувальної частини посилання на висновок комплексної експертизи відео-звукозапису від 31.10.2011 року та протокол огляду предметів від 21.11.2011 року. Вважати, що остаточне додаткове покарання Біруку Анатолію Антоновичу у виді позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих обов’язків при здійсненні призову на військову службу, судом призначено строком на 2 (два) роки. В решті вирок залишити без зміни.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Рожищенський районний військовий комісаріат Волинської області; Іійськовий комісар.
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-07-04
Номер судового рішення:
0306/185/2012
Склад корупційного правопорушення:Одержання службовою особою хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням службового становища підсудний Бірук А.А. вчинив злочин, передбачений ч. 1 ст. 368 КК України ( стаття в редакції від 07.04.2011 року).
Вид покарання (стягнення):За ч.1 ст.368 КК України – у виді штрафу в розмірі п’ятсот п’ятдесят неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 9350 ( дев’ять тисяч триста п’ятдесят) грн.00 коп. з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих обов’язків при здійсненні призову на військову службу строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом повного складання призначених покарань , остаточно визначити Біруку Анатолію Антоновичу покарання у виді штрафу в сумі 11050 (одинадцять тисяч п’ятдесят) грн. 00 коп. з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих обов’язків при здійсненні призову на військову службу строком на 2 (три) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок