Блик Світлана Володимирівна / Blyk Svitlana Volodymyrivna

 
Ім'я:Блик Світлана Володимирівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:приватний підприємець
Статті кодексів:КК України: 191 5 КК України. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. ст. 27 ч.3 КК України. Види співучасників. ст. 28 ч.3 КК України. Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2014-03-12
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене повторно, у великих розмірах, організованою групою, до складу якої входила посадова особа; співучасть у службовому підробленні у формі співучастництва, тобто у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складанні завідомо неправдивих документів , що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання - 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади строком на 2 (два) роки без конфіскації майна з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади строком на 2 (два) роки. У відповідності зі ст.75 КК України від покарання звільнити з випробувальним терміном у два роки. Відповідно до ст. 76 КК України зобов'язати не змінювати без згоди органів кримінально-виконавчої системи місце проживання, періодично з'являтися в ці органи для реєстрації.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок