Бобрус Тетяна Анатоліївна / Bobrus Tetiana Anatoliivna

 
Ім'я:Бобрус Тетяна Анатоліївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Сподобівська сільська рада; депутат
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-7. Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ( в редакції Закону № 1700-VII від 14.10.2014)
Дата судового рішення:2014-11-07
Номер судового рішення:48513836
Склад корупційного правопорушення:Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
Вид покарання (стягнення):Визнати Бобрус Тетяну Анатоліївну винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» , ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 2. Накласти на Бобрус Тетяну Анатоліївну адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 170 \сто сімдесят\ гривень. 3. Стягнути з Бобрус Тетяни Анатоліївни судовий збір у розмірі 36,54 гривень в дохід держави.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Сподобівська сільська рада Шевченківського району Харківської області; Спеціаліст
Статті кодексів:КУпАП, Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення:2018-09-10
Номер судового рішення:76343883

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок