Бобрик Володимир Мефодійов / Bobryk Volodymyr Mefodiiov

 
Ім'я:Бобрик Володимир Мефодійов
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Розтоцьке лісництво ДП «Кременецький лісгосп».; лісничий
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-04-25
Склад корупційного правопорушення:Бобрик В.М., будучи службовою особою в обов»язки якого входить здійснення охорони лісу від самовільних порубок та інших видів лісо порушень, в період часу з 24 грудня 2011 року по 27 грудня 2011 року, не маючи відповідного дозволу, організував та, за допомогою свого знайомого Тарківського Руслана, який не знав, що чинить в порушення закону, здійснив незаконну порубку дерев ялини у кількості 508 дерев. Розмір заподіяної шкоди, з урахуванням Порядку індексації такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу становить 32 058 гривень.
Вид покарання (стягнення):Бобрика Володимира Мефодійовича визнати винним у скоєнні злочинів, передбачених ст. 246, ч.3 ст.191, ч.2 ст.368 КК України та призначити йому покарання: за ст. 246 КК України –1 (один) рік позбавлення волі; за ч.3 ст.191 КК України –4 роки позбавлення з позбавленням права обіймати посади з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими обов»язками строком 1 (один) рік; за ч.2 ст.368 КК України –2 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими обов»язками строком 1 (один) рік 2 (два) місяці. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів слід призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими обов»язками строком 1 (один) рік 2 (два) місяці.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок