Бобух Іван Павлович / Bobukh Ivan Pavlovych

 
Ім'я:Бобух Іван Павлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державна екологічна інспекція у Черкаській області; головний спеціаліст – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2014-11-06
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне використання особою своїх службових повноважень всупереч інтересам служби, що заподіяло істотної шкоди інтересам громадян та держави; службове підроблення, тобто внесення особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складанні завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити до відбуття Бобуху І.П. покарання у вигляді арешту строком на 1 (один) місяць з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно – розпорядчими функціями строком на 1 рік 6 місяців, зі штрафом 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із застосування спеціальної конфіскації. На підставі п. «г» ст. 1 ЗУ «Про амністію у 2014 році » звільнити обвинуваченого Бобуха І.П. від призначеного покарання.

Commentics

Дане посилання є недійсним.