Боднар Анатолій Іванович / Bodnar Anatolii Ivanovych

 
Ім'я:Боднар Анатолій Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:приватний аудитор.
Статті кодексів:КК України: 15 2 , ч. 4 ст. 27; ч. 1 ст. 190 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2012-06-15
Склад корупційного правопорушення:Підбурювання до замаху на давання хабара та шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману.
Вид покарання (стягнення):Визнати Боднара Анатолія Івановича винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 369, ч.1 ст. 190 КК України та призначити покарання:- за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 369 КК України у вигляді штрафу в розмірі 4 250 (чотири тисячі двісті п’ятдесят) гривень;- за ч. 1 ст. 190 КК України у вигляді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок