Боднар Іван Степанович / Bodnar Ivan Stepanovych

 
Ім'я:Боднар Іван Степанович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія с. Синьків, Заліщицького району; голова комісії
Статті кодексів:КК України: 191 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-07-27
Номер судового рішення:
1-80/11
Склад корупційного правопорушення:Привласнення чужого майна шляхом зловживання службової особи своїм службовим становищем та вчинив службове підроблення, тобто складання і видача службовою особою завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення):За ст.191 ч.2 КК України із застосуванням ст. 69 КК України-1050 грн. штрафу з позбавленням права займати посади у виборчих комісіях строком на два роки, за ст. 366 ч. 1 КК України-850 грн. штрафу з позбавленням права займати посади у виборчих комісіях строком на один рік. На підставі ст. 70 ч. 1 КК України остаточне покарання Боднару Івану Степановичу обрати шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим обрати - 1050 (одна тисяча п’ятдесят) гривень штрафу в дохід держави з позбавленням права займати посади у виборчих комісіях строком на два роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок