Богатов Василь Аркадійович / Bohatov Vasyl Arkadiiovych

 
Ім'я:Богатов Василь Аркадійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Житомирський філіал ТОВ «Український експрес»; завідуючий складу
Статті кодексів:КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-11-22
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення):Богатова Василя Аркадійовича визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ст. 191 ч. 2 КК України, на підставі якої, призначити йому покарання у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно – господарськими та адміністративно – розпорядчими функціями на строк два роки. На підставі ст.70 ч.4 КК України до обраної Багатову В.А. міри покарання частково приєднати 6 місяців обмеження волі із призначених йому вироком Корольовським райсудом м. Житомира від 18.05.2011 року за ст. 164 ч. 1 КК України до одного року обмеження волі, в зв’язку з чим призначити йому до відбування кінцеву міру покарання за сукупністю злочинів у вигляді двох років шести місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно – господарськими та адміністративно – розпорядчими функціями на строк два роки. Відповідно до ст. 72 КК України, зарахувати Багатову В.А. в строк відбуття покарання, строк відбутого покарання за вироком Корольовським райсудом м. Житомира від 18.05.2011 року за ст. 164 ч. 1 КК України, та рахувати строк відбування покарання з 31 травня 2012 року.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок