Богданець Іван Іванович / Bohdanets Ivan Ivanovych

 
Ім'я:Богданець Іван Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-12-05
Номер судового рішення:
3-620/11
Склад корупційного правопорушення:Порушення правил дорожнього руху, а саме: Богданець І.І. пересік вузьку суцільну лінію, чим порушив правила проїзду дорожньої розмітки. Під час складання відносно нього протоколу про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 122 ч. 1 КУпАП Богданець І.І. запропонував інспектору АП Ємільчинського ВДАІ Мариніну В.В. та передав останньому гроші в сумі 70 грн. за не складання протоколу про вчинення адміністративного правопорушення та не притягнення його до адміністративної відповідальності. Таким чином, Богданець І.І. запропонував та надав службовій особі інспектору АП Ємільчинського ВДАІ Мариніну В.В. неправомірну вигоду у розмірі 70 грн., за не притягнення його до адміністративної відповідальності.
Вид покарання (стягнення):Адміністративну справу щодо останнього закрити у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення та звернути на користь держави неправомірну вигоду в сумі 70 грн.Протест прокурора Ємільчинського району Житомирської області задовольнити. Постанову Ємільчинського районного суду Житомирської області від 05 грудня 2011 року щодо Богданця Івана Івановича, в частині закриття провадження в справі у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення скасувати. Прийняти нову постанову, якою щодо Богданця Івана Івановича за ч. 1 ст. 172-3 КУпАП застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 гривень (постанова Апеляційного суду Житомирської області від 05.01.2012)

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок