Богданов Олексій Володимирович / Bohdanov Oleksii Volodymyrovych

 
Ім'я:Богданов Олексій Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Чернігівський РВ ГУМВС України в Запорізькій області; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-05-28
Номер судового рішення:
0826/423/2012
Склад корупційного правопорушення:Богданов О.В. є особою начальницького складу органів внутрішніх справ та відповідно суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення, перебуваючи на посаді дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, порушуючи встановлені законом обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди, у розмірі, що не перевищує п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, використав свої службові повноваження дільничного інспектора сектору міліції сектору дільничних інспекторів міліції Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе.
Вид покарання (стягнення):Богданова Олексія Володимировича, 07.08.1984 року народження, визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 (одна тисяча сімсот ) грн. 00 коп, на користь держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок