Богун Віталій Васильович / Bohun Vitalii Vasylovych

 
Ім'я:Богун Віталій Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:голова ДВК № 070168, ОВК № 19 с. Жашковичі Іваничівського району Волинської області під час проведення 25.05.2014 року позачергових виборів Президента України
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення:2014-09-30
Номер судового рішення:41136807
Склад корупційного правопорушення:Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Вид покарання (стягнення):Визнати винним Богуна Віталія Васильовича у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-5 КУпАП, та застосувати стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень з конфіскацією в дохід держави нарахованої та виплаченої в червні 2014 року одноразової грошової винагороди в сумі 620 (шістсот двадцять) грн. На підставі ч. 2 ст. 308 КУпАП у разі несплати штрафу протягом 15 днів, з метою примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення, з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу. Стягнути з Богуна Віталія Васильовича в дохід держави судовий збір у розмірі 36 грн. 54 коп.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок