Боярський Анатолій Григорович / Boiarskyi Anatolii Hryhorovych

 
Ім'я:Боярський Анатолій Григорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Хотинський РВ УМВС України в Чернівецькій області; старший оперуповноважений сектору карного розшуку
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2011-12-02
Номер судового рішення:
1-535/11
Склад корупційного правопорушення:Боярський А.Г., обіймаючи згідно наказу начальника УМВС України в Чернівецькій області № 256 о/с від 26 грудня 2008 року посаду старшого оперуповноваженого сектору карного розшуку Хотинського районного відділу УМВС України в Чернівецькій області маючи спеціальне звання капітана міліції, будучи згідно зі ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів», ст. ст. 1, 16 Закону України «Про міліцію»працівником правоохоронного органу і службовою особою, у червні-липні 2011 року вимагав та одержав хабара.
Вид покарання (стягнення):За ч.3 ст.368 КК України, і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на три роки та з позбавленням спеціального звання "капітан міліції". Відповідно до ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Боярського Анатолія Григоровича від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк три роки, зобов'язавши його не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок