Бойчук Ольга Ярославівна / Boichuk Olha Yaroslavivna

 
Ім'я:Бойчук Ольга Ярославівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Довговойнилівська сільська рада; сільський голова
Статті кодексів:КК України: 233 1 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-03-28
Номер судового рішення:
908/814/2012
Склад корупційного правопорушення:Бойчук О.Я. вчинила умисні дії, які виразились у незаконній приватизації комунального майна шляхом визначення її у спосіб, не передбачений законом та використання підроблених приватизаційних документів. Окрім того, Бойчук О.Я. вчинила умисні дії, які виразились у зловживанні службовим становищем, тобто в умисному, з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб використанні службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду громадським інтересам, а також вчинила умисні дії, які виразились у внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складанні і видачі завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення):Згідно ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання Бойчук О.Я. – 4000 /чотири тисячі/ грн. штрафу з позбавлення права займати адміністративні та організаційно-розпорядчі посади в органах місцевого самоврядування строком на 2 роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок