Бойчук Віктор Миколайович / Boichuk Viktor Mykolaiovych

 
Ім'я:Бойчук Віктор Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Кулівецька сільська рада; сільський голова
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-10-17
Склад корупційного правопорушення:Бойчук В.М. , перебуваючи на посаді сільського голови, будучи уповноваженим на виконання функцій місцевого самоврядування відповідно до посадової інструкції та в межах визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», порушив ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», а саме порушив обмеження використання свого службового становища, а саме в корисливих інтересах інших осіб, пообіцявши їм неправомірну вигоду, що полягала в тому, що порушник, як сільський голова, не скерував протоколи про притягнення до адмінвідповідальності на розгляд адмінкомісії, не передав їх на реєстрацію, внаслідок чого особи уникнули відповідальності.
Вид покарання (стягнення):Визнати Бойчук Віктора Миколайовича винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-2 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п»ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок