Бойків Анатолій Михайлович / Boikiv Anatolii Mykhailovych

 
Ім'я:Бойків Анатолій Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державне підприємство «Коломийський експериментальний завод «Прут»; директор
Статті кодексів:КК України: 175 1 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-02-12
Склад корупційного правопорушення:Безпідставна невиплата заробітної плати працівникам більше ніж за один місяць, вчинену умисно підсудним як керівником підприємства; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей, видачі завідомо неправдивого документу, та зловживання службовим становищем та використання його усупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
Вид покарання (стягнення):Бойківа Анатолія Михайловича визнати винним у вчинені злочину, передбаченого ст.175 ч.1, 364 ч.2, 366 ч.1 КК України та призначити покарання: - за ст. 175 ч.1 КК України примінивши ст..69 КК України у виді штрафу в розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить суму 1020 (одна тисяча двадцять)гривень в прибуток держави;- за ст. 364 ч.2 КК України примінивши ст..69 КК України у виді штрафу в розмірі 120 (сто двадцять)неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить суму 2040 (дві тисячі сорок)гривень в прибуток держави;– за ст.366 ч.1 КК України примінивши ст..69ч.2 КК України у виді штрафу в розмірі 100 (сто)неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить суму 1700 (одна тисяча сімсот)гривень в прибуток держави, а відповідно до ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно покарання визначити у виді штрафу в розмірі 120 (сто двадцять)неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить суму 2040 (дві тисячі сорок)гривень, в прибуток держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок