Бойко Іван Ярославович / Boiko Ivan Yaroslavovych

 
Ім'я:Бойко Іван Ярославович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Тернопільський РВ УМВС України в Тернопільській області; начальник сектору карного розшуку
Статті кодексів:КК України: 190 1 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 369-2. Зловживання впливом
Дата судового рішення:2013-02-06
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою свого службового становища, всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що спричинило істотну шкоду інтересам держави, а саме підірвало авторитет правоохоронного органу; шахрайство, заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання впливом, одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави
Вид покарання (стягнення):Згідно ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш сурового покарання більш суворим, остаточно визначити Бойко І.Я. покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на три роки та з позбавленням спеціального звання капітана міліції. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Бойко І.Я. від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, призначивши йому іспитовий строк тривалістю три роки. Згідно ст. 76 КК України зобов’язати Бойко І.Я. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок