Бойко Наталія Миколаївна / Boiko Nataliia Mykolaivna

 
Ім'я:Бойко Наталія Миколаївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Теплицька районна державна лікарня ветеринарної медицини
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2011-08-08
Номер судового рішення:
3-629/11
Склад корупційного правопорушення:Бойко Н.М., будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного бюджету, викоритосуючи свої службові повноваження та пов"язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди,неправомірно сприяла фізичній особі Гнатенко І.В. та надала їй можливість переміщення тварин за межі районів, міст, за що одержала неправомірну вигоду від Гнатенко І.В., а саме грошові кошти в сумі 61 грн. 59 коп. та продукти харчування(дві пляшки горілки «Хортиця»та одну палицю ковбаси «Глобіно салямі преміум»на суму 114 грн. 53 коп.), а всього на суму 176 грн. 12 коп., що не перевищує п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вид покарання (стягнення):адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру (грошові кошти в сумі 61 грн. 59 коп., дві пляшки горілки ємкістю 0,7 л торгової марки "Хортиця", палка ковбаси з надписом "Глобино салямі преміум вищого сорту"

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок