Бойко Сергій Володимирович / Boiko Serhii Volodymyrovych

 
Ім'я:Бойко Сергій Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Білгород-Дністровський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції УГДУІН в Одеській області; Заступник начальника
Статті кодексів:КК України: 27 2 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-10-17
Склад корупційного правопорушення:Одержаня посадовою особою, що займає відповідальне положення, у якому б то не було виді хабара за виконання або невиконання в інтересах того, що дає хабар якої-небудь дії, з використанням наданого йому влади, з'єднане з вимаганням хабара; одержання посадовою особою, що займає відповідальне положення, у якому б то не було виді хабара за виконання або невиконання в інтересах того, що дає хабар якої-небудь дії, з використанням наданої йому влади або службового становища,вчинено по попередній змові групою осіб, по'єднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити засудженому Бойко С.В. остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських і організаційно розпорядчих функцій у системі органів державної влади строком на 3 (три) роки, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від призначеного покарання, якщо він протягом 3 (трьох) років не вчинить новий злочин.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок