Бойко Тарас Володимирович / Boiko Taras Volodymyrovych

 
Ім'я:Бойко Тарас Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:помічник дільничного інспектора міліції СДІМ Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області
Статті кодексів:КК України: 307 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-04-19
Склад корупційного правопорушення:Вчинив зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам держави, та незаконно придбав, виготовив, зберігав, перевозив з метою збуту та незаконно збув особливо небезпечний наркотичний засіб, за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення):Вироком Бродівського районного суду Львівської області від 15 січня 2013 року засуджений за ч.2 ст. 307 КК України з застосуванням ст. 69 КК України на 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Згідно ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням - іспитовим строком на 3 роки з покладенням відповідно до п.2, п.3 ч.1 ст. 76 КК України певних обов’язків. За ч.3 ст. 364 КК України Бойко Т.В. виправданий у зв’язку з відсутністю складу злочину у його діях. Апеляційний суд Львівської області ухвалив: БОЙКА Тараса Володимировича визнати винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст. 364 та ч.2 ст. 307 КК України, і призначити йому покарання: за ч.1 ст. 364 КК України у вигляді 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на строк два роки зі штрафом двісті п’ятдесят неоподаткованих мінімумів доходів громадян; за ч.2 ст. 307 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді 5 років позбавлення волі. Згідно ст. 70 КК України за сукупністю злочинів визначити остаточне покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на строк два роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням – іспитовим строком на три роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок