Бойко Володимир Анатолійович / Boiko Volodymyr Anatoliiovych

 
Ім'я:Бойко Володимир Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державна виконавча служба у Новгородківському районі Кіровоградської області; Начальник
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-10-01
Номер судового рішення:
393/527/13-к
Склад корупційного правопорушення:Скоїв одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням; зловживаючи владою та службовим становищем, тобто умисно з корисливих мотивів використав, як службова особа владу та службове становище всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян і держави; вчинив службове підроблення, тобто як службова особа склав і видав завідомо неправдивий офіційний документ, та вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості; придбав, носив та зберігав бойові припаси, без передбаченого законом дозволу, ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 263 КК України.
Вид покарання (стягнення):За ч. 3 ст. 368 КК України - сім років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк три роки та з конфіскацією всього майна і на підставі ст. 54 КК України позбавити 11 рангу державного службовця. За ч. 1 ст. 364 КК України - три роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк два роки та зі штрафом в розмірі п"ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів призначити Бойко Володимиру Анатолійовичу остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на три роки, зі штрафом в розмірі п"ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн., з конфіскацією всього майна та з позбавленням 11 рангу державного службовця.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок