Бойко Юрій Миколайович / Boiko Yurii Mykolaiovych

 
Ім'я:Бойко Юрій Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Відділ Держземагентства у Білопільському районі Сумської області; начальник відділу
Статті кодексів:КК України: 368 4 Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Дата судового рішення:2015-12-11
Номер судового рішення:
573/553/14-к
Склад корупційного правопорушення:Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Вид покарання (стягнення):Покарання на підставі ст. 69 КК України у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з видачею дозвільних документів на строк 2 (два) роки з конфіскацією особистого майна, окрім житла. Позбавити Бойка Юрія Миколайовича спеціального звання - 13 рангу державного службовця в межах шостої категорії посад визначених Законом України « Про Державну службу».
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Дані відсутні
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-08-10
Номер судового рішення:
3-1021/11
Склад корупційного правопорушення:Рухаючись по автодорозі Білани-Котенки Білопільського району Сумської області в районі залізничного переїзду 21 км. Сумської дистанції колій, керував автомобілем ГАЗ-53А д. н. А 7195 СІ, на якому був відсутній передній номерний знак, чим порушив вимоги п. 30. 2 Правил дорожнього руху України, інспектори відділу ДАІ виявивши факт порушення Бойком Ю. М. Правил дорожнього руху України, зупинили його і запросили до службового автомобіля для складання протоколу за ч. 5 ст. 121 КУпАП. Перебуваючи в салоні службового автомобіля ВАЗ 2106, Бойко Ю. М. запропонував Охріменку І. М. грошові кошти за те, що останній не буде складати протокол. Почувши відмову, Бойко Ю. М., будучи впевненим у тому, що вдасться вмовити працівника ДАІ, залишив грошову купюру номіналом 50 грн. біля важеля перемикання передач, а сам вийшов, тобто надав таким чином Охріменку Ю. М. неправомірну вигоду.
Вид покарання (стягнення):Штраф на користь держави в сумі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок