Бойцун Людмила Федосіївна / Boitsun Liudmyla Fedosiivna

 
Ім'я:Бойцун Людмила Федосіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Ширяївський центр поштового зв'язку №4; бухгалтер
Статті кодексів:КК України: Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення:2014-04-03
Номер судового рішення:38032549
Склад корупційного правопорушення:заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення):ч.3 ст.191 КК України та призначити її покарання – 3 роки 6 місяців позбавлення волі, із позбавленням права обіймати посади, пов»язані із розпорядженням матеріальними цінностями, строком - 2 роки. Відповідно до ст. 70 ч.4 КК України з врахуванням покарання за попереднім вироком Ширяївського районного суду від 08 квітня 2013 р., шляхом часткового складання призначених покарань, остаточно призначити Бойцун Л.Ф. покарання за сукупністю злочинів у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 2 місяці, із позбавленням права обіймати посади, пов»язані із розпорядженням матеріальними цінностями на строком 2 роки 2 місяці. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Бойцун Людмилу Федосіївну від відбування призначеного судом основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки. Відповідно до ст. 76 КК України зобов’язати засуджену Бойцун Людмилу Федосіївну не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання та роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок