Бокал Юлія Сергіївна / Bokal Yuliia Serhiivna

 
Ім'я:Бокал Юлія Сергіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:бухгалтер Козятинського РВ УМВ України у Вінницькій області
Статті кодексів:КК України: 191 3 ,ч.5 ст.27 КК України;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2013-03-13
Склад корупційного правопорушення:Діючи як посібник, в співучасті з іншою особою, заволодівала грошовими коштами, призначеними для утримання Козятинського райвідділу, шляхом зловживання останньою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення):За ч.5 ст.27, ч.2 ст.191 КК України на 3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням фінансових операцій строком на 1 рік. За ч.5 ст.27, ч.3 ст.191 КК України вважати її засудженою на 3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням фінансових операцій строком на 2 роки. Відповідно до ч.1 ст.70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань визначити остаточне покарання – 3 роки 2 місяці позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані із здійсненням фінансових операцій строком на 2 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену від відбування покарання із випробуванням та 2-ох річним іспитовим строком. Відповідно до п.п.2, 3, 4 ч.1 ст.76 КК України на неї покласти обов’язки – не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи чи навчання, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок