Бокатий Андрій Валерійович / Bokatyi Andrii Valeriiovych

 
Ім'я:Бокатий Андрій Валерійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:старший інспектор митного поста «Київ-аеропорт» Київської регіональної митниці Державної митної служби України
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-02-18
Склад корупційного правопорушення:Бокатий А.В. своїми умисними злочинними діями, які виразились в одержанні хабара службовою особою у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій із використанням наданої йому влади, вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.368 КК України, а також своїми умисними злочинними діями, які виразились в одержанні хабара службовою особою у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій із використанням наданої йому влади, він вчиненого повторно, вчинив злочин, передбачений ч. 3 ст. 368 КК України.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України при сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Бокатому Андрію Валерійовичу покарання - 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі посади строком на 3 (три) роки . На підставі ст. 54 КК України позбавити Бокатого Андрія Валерійовича спеціального звання – інспектора митної служби другого рангу. Відповідно до ст.75 КК України засудженого Бокатого Андрія Валерійовича звільнити від відбування основного покарання з випробуванням – іспитовим строком на 3 (три) роки. На підставі ст.76 КК України покласти на засудженого Бокатого Андрія Валерійовича обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця роботи та проживання і періодично з’являтися в цей орган для реєстрації

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок