Болгар Михайло Михайлович / Bolhar Mykhailo Mykhailovych

 
Ім'я:Болгар Михайло Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ВАТ «Криворізьке автотранспортне підприємство - 14130»; заступник директора по безпеці руху
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-09-18
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, в особистих інтересах, використання посадовою особою службового становища, що спричинило тяжкі наслідки; внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей , а також складання свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням, визначити до відбування Болгар Михайла Михайловичу п'ять позбавлення волі, з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням адміністративно – господарських і організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України засудженого Болгар М.М. звільнити від відбування призначеного судом покарання у вигляді позбавлення волі, з випробним терміном на два роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2019


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок