Бородін Ігор Анатолійович / Borodin Ihor Anatoliiovych

 
Ім'я:Бородін Ігор Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП "Гермес сервіс груп”; директор
Статті кодексів:КК України: 191 5 , ч.3 ст. 209 КК України
Дата судового рішення:2012-05-21
Номер судового рішення:
1-12/11
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, організованою групою та неодноразове (повторне) вчинення фінансових операцій з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на приховання та маскування незаконного походження таких коштів, володіння ними, прав на такі кошти, джерела їх походження, місцезнаходження та переміщення, володіння та використання коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного противоправного діяння, яке передувало легалізації (відмиванню) доходів, організованою групою, в особливо великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України остаточно обрати покарання Бородіну Ігорю Анатолійовичу шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, у виді 8 (восьми) років позбавлення волі з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом, з конфіскацією усього особистого майна та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно –розпорядчими та адміністративно –господарськими функціями строком на 3 ( три) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок