Черепня Микола Миколайович / Cherepnia Mykola Mykolaiovych

 
Ім'я:Черепня Микола Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Рубіжанський РВ ГУМВС України в Луганській області; дільничий інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції
Статті кодексів:КК України: 190 1 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-11-27
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом обману й зловживання довірою (шахрайство); зловживання владою, тобто навмисне, з корисливих спонукань використання посадовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і інтересам окремих громадян і державним інтересам, вчинено працівником правоохоронного органа.
Вид покарання (стягнення):У силу ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Черепні М.М. покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, без конфіскації майна. Зарахувати Черепні М.М. у строк відбування покарання, строк утримання під вартою з 29.03.2012 року по 18.05.2012 року. У силу ст.ст. 75, 76 КК України, звільнити Черепню М.М. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з випробним терміном на 2 роки, зобов'язавши його повідомляти кримінально –виконавчу інспекцію про зміну місця проживання й роботи. Додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, у силу ст. 77 КК України, підлягає реальному й самостійному виконанню.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Рубіжанський МВ ГУМВС України у Луганській області; дільничний інспектор міліції
Спосіб вчинення дисциплінарного проступку:зловживання службовим становищем, службове підроблення
Вид дисциплінарного стягнення:Звільнення
Дата наказу про накладання дисциплінарного стягнення:2014-02-17
Номер наказу про накладання дисциплінарного стягнення:4898/11

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок