Чуй Олексій Іванович / Chui Oleksii Ivanovych

 
Ім'я:Чуй Олексій Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «Обра»; директор
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-09-26
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно; внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.4 ст.70 КК України по сукупності злочинів, по даному вирокові й по вирокові Синельникового міськрайонного суду від 06.09.2012 року, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити засудженому Чуй О.І. до відбування покарання у вигляді у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчою роботою в сфері будівництва й ремонтних робіт строком на 3 (три) роки з ізоляцією засудженого й поміщенням його в кримінально –виконавчу установу закритого типу.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «Обра»; директор.
Статті кодексів:КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-09-06
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ч. 4 ст.70, ст. 72 КК України призначити Чуй Олексію Івановичу покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначивши до відбування покарання у вигляді 1 (одного) року 5 (п'яти) місяців позбавлення волі з ізоляцією засудженого в кримінально-виконавчу установу закритого типу, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у сфері будівництва та ремонтних робіт строком на 3 роки

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок