Дейлик Володимир Миколайович / Deilyk Volodymyr Mykolaiovych

 
Ім'я:Дейлик Володимир Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Військова академія
Статті кодексів:КК України: 410 ч. 2, ст. 421 ч.1 КК України
Дата судового рішення:2011-12-28
Номер судового рішення:
1/1519/1261/11
Склад корупційного правопорушення:Дейлик В.Н., будучи військовослужбовцем військової служби за контрактом і проходячи її у Військовій академії та особою, яка входить до складу добового наряду у якості чергового по охороні звільненого військового містечка № 16 колишнього Одеського інституту Сухопутних військ, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинив розкрадання іншого військового майна -35 радіаторних батарей систем центрального опалення з будинку № 79 військового містечка № 16 загальною вартістю 5148,72 гривень.
Вид покарання (стягнення):кримінальне покарання за: ст. 410 ч.2 КК України, із застосуванням ст. ст. 58, 69 КК України, у вигляді двох років службових обмежень із утриманням 10% грошового втримування в дохід держави; ст. 421 ч.1 КК України, із застосуванням ст. ст. 58,69 КК України, у вигляді одного року службових обмежень із утриманням 10% грошового втримування в дохід держави. Остаточно визначено покарання у вигляді двох років службових обмежень із утриманням 10% заробітної плати в дохід держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок