Дядя Галина Валентинівна / Diadia Halyna Valentynivna

 
Ім'я:Дядя Галина Валентинівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:На час вчинення злочину:сільський голова с.Станіславчик,Шполянського району
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 2 КК України
Дата судового рішення:2011-07-18
Номер судового рішення:
1-122/11
Склад корупційного правопорушення:Дядя Г.В., перебуваючи на посаді сільського голови с.Станіславчик 22 червня 2010р. діючи умисно, зловживаючи службовми становищем, з метою незаконного привласнення бюджетних коштів, в порушення вимог п.6 постанови Кабінету Міністів України № 268 від 09.06.06 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів»згідно якого рішення про надання сільським головам матеріальної допомоги приймається виключно відповідною радою, вказане питання не винесла на розгляд сесії сільської ради, а особисто видала розпорядження Станіславчицького сільського голови № 29-р від 22.06.2010р. в якому зазначено про нарахування та отримання матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати в сумі 2826 грн., чим місцевому бюджету спричинено майнову шкоду на вказану суму.
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 191 КК України і з застосуванням ст.69 КК України, призначити основне покарання - штраф в сумі 935грн. Додаткове покарання не призначати

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок