Довбиш Володимир Іванович / Dovbysh Volodymyr Ivanovych

 
Ім'я:Довбиш Володимир Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Юр'ївська селищна рада; голова
Статті кодексів:КК України: 190 ч.1 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-03-13
Номер судового рішення:
0446/1-94/11
Склад корупційного правопорушення:Заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство); зловживання службовим становищем, тобто навмисному, з корисливих мотивів використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, чим заподіяна істотна шкода охоронюваним законом суспільним інтересам.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України остаточно призначити покарання Довбишу В.І., по сукупності злочинів, шляхом часткового додавання призначених покарань, у вигляді обмеження волі на строк два роки з позбавленням права займати посади в органах місцевого самоврядування, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на строк один рік шість місяців, зі штрафом у розмірі двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто в сумі 4250 гривень. У відповідності зі ст.75 КК України Довбиша В.І., від відбування призначеного основного покарання, у вигляді обмеження волі, звільнити з випробуванням, якщо він протягом одного року шести місяців випробного терміну не вчинить нових злочинів і виконає покладені на нього обов'язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок