Фурман Геннадій Іванович / Furman Hennadii Ivanovych

 
Ім'я:Фурман Геннадій Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 191 5 , ч. 3 ст. 27 – ч. 1 ст. 209 КК України
Дата судового рішення:2012-12-04
Склад корупційного правопорушення:Організація заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах; організація здійснення легалізації (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом; організація замаху на контрабанду, тобто переміщення товарів через митний кордон України із прихованням від митного контролю, вчинено у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання до відбування у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати певні посади на підприємствах будь-якої форми власності на строк 1 рік 6 місяців, з конфіскацією засобів або іншого майна, отриманого злочинним шляхом. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування основного призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він у період випробного терміну – 2 роки – не вчинить нового злочину, і буде виконувати покладені на нього обов'язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок