Гачевська Вікторія Володимирівна / Hachevska Viktoriia Volodymyrivna

 
Ім'я:Гачевська Вікторія Володимирівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:начальник відділення поштового зв»язку Княгинине Демидівського цеху обслуговування споживачів Центру поштового зв»язку № 2 Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта»(далі –начальник ВПЗ Княгинине)
Статті кодексів:КК України: 366 1 Службове підроблення;
КК України: 191 3 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2011-11-08
Номер судового рішення:19318859
Склад корупційного правопорушення:Умисне заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; Службове підроблення
Вид покарання (стягнення): за ч. 2 ст.191 КК України і призначити покарання у вигляді – одного року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 рік; - за ч. 3 ст.191 КК України і призначити покарання у вигляді – трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 рік 6 місяців; - за ч.1 ст. 366 КК України і призначити покарання у вигляді –штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімуми доходів громадян з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Демидівський цех обслуговування споживачів Центру поштового зв'язку № 2 Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта»; начальник відділення поштового зв'язку Княгинине
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-04-02
Номер судового рішення:
1704/174/12
Склад корупційного правопорушення:Умисне заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та умисне внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ч.4 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання у виді позбавлення волі та додаткового покарання, більш суворим, призначеним за вироком Демидівського районного суду від 8 листопада 2011 року, остаточно призначити Гачевській Вікторії Володимирівні покарання у виді 3-х років позбавлення волі з позбавлення права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки. На підставі ч.3 ст. 72 КК України покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за цим вироком, а також за вироком Демидівського районного суду від 8 листопада 2011 року в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - виконувати самостійно. На підставі ст.75 КК України звільнити Гачевську Вікторію Володимирівну від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши їй іспитовий строк –1/ один/ рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок