Галан Степан Петрович / Halan Stepan Petrovych

 
Ім'я:Галан Степан Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:На час вчинення злочину: виконуючий обов’язки начальника Міжгосподарського управління інвестицій і капітального будівництва при управлінні сільського господарства і продовольства Тернопільської обласної державної адміністрації
Статті кодексів:КК України: 191 ч.5, ч.3 ст.27 КК України
Дата судового рішення:2011-12-13
Номер судового рішення:
1-802/11
Склад корупційного правопорушення:Виконуючий обов’язки начальника Міжгосподарського управління Галан С.П., будучи службовою особою та зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою з Ліхновською Л.М. та Сурмач Л.Б., організував заволодіння ними 27 грудня 2007 року коштами даного управління шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах, на загальну суму 126767 грн. 32 коп., що більше ніж в шістсот разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, встановлений законодавством на момент вчинення злочину.
Вид покарання (стягнення):Покарання, із застосуванням ст. 69 КК України, у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно - господарських обов'язків на 2 (два) роки. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити його від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 (два) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок