Галяс Тетяна Михайлівна / Halias Tetiana Mykhailivna

 
Ім'я:Галяс Тетяна Михайлівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Пилипченська сільська виборча комісія; голова комісії
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-11-15
Номер судового рішення:
1-122/11
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб та складання та видача завідомо неправдивого документа.
Вид покарання (стягнення):За ч.3 ст.191 КК України із застосуванням до основної міри покарання ст.69 КК України 1200 грн. штрафу в дохід держави з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом на строк один рік, за ч.1 ст.366 КК України 850 грн. штрафу в дохід держави. На підставі ст.70 КК України за сукупністю вчинених злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим вважати Галяс Тетяну Михайлівну остаточно засудженою до 1200 (однієї тисячі двісті) грн. штрафу в дохід держави з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом на строк один рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок