Гелетюк Євген Всеволодович / Heletiuk Yevhen Vsevolodovych

 
Ім'я:Гелетюк Євген Всеволодович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державний Департамент України з питань виконання покарань у Вінницькій області; молодший інспектор 2 категорії відділу режиму і охорони Вінницької установи виконання покарань управління
Статті кодексів:КК України: 307 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-12-18
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, із завданням істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів з метою збуту у місцях позбавлення волі, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 70 КК України остаточно призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Гелетюку Євгену Всеволодовичу основне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки. Згідно ст. 75 КК України звільнити Гелетюка Євгена Всеволодовича від відбування основного призначеного покарання з іспитовим строком – 3 (три) роки. Згідно ст. 76 ч.1 п. п. 2, 3, 4 КК України покласти на Гелетюка Євгена Всеволодовича обов’язки не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції і повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну свого місця проживання та роботи, а також періодично з’являтися для реєстрації до кримінально-виконавчої інспекції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок